ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по р. Опір - Стрий

рафтинг по опоруСколе –  Розгірче

Тривалість – 1день

Довжина – 30 км

Час – 8-10год, 9:30 – 19:30

Обід – 2 год у Межибродах

Відвідування Скельного монастира в с. Розгірче, гарячий обід (куліш)

1 частина сплаву – активна з порогами, 2га частина – пасивна, порогів майже нема

Рафтинг по Опору та Стрию – це найпопулярніший маршрут для водного туризму у львівській області. Під час подорожі учасники отримують неймовірний заряд екстріму, проходять численні пороги: зливи, шивери, прижими, перекати. цей маршрут не є складним, але дуже ефектний. географічна близькість до львова так само популяризує рафтинг, особливо у поєднанні зі сходженням на гору парашку. Стартує подорож у Сколе на ріці Опір, яка належить до 2ї категорії складності. нижче по течії знаходиться мальовничий водоспад Кам’янка, який так само можна відвідати. Перерву на обід ми зазвичай робимо у не менш мальовничому місці – селі Верхнє Синьовидне, де Опір впадає у річку Стрий. Закінчуєтья маршрут поблизу села Розгірче, де знаходиться відомий скельний монастир, історія якого починається ще в язичницькі часи.

Сплав на туристичних катамаранах по р. Опір та р. Стрий – це одна з наймальвничіших подорожей: мальовничі ландшафти, скелястий каньйон, травертинові скелі та геологічні відслонення, печери і гроти, казкові острови, пам’ятки природи, історії, архітектури.

Рафтинг починається у Сколе з подолання нескладних, але ефектних порогів 1ї категорії складності. Відразу за ними починається низка Дубинських перекатів, проходження яких можна сфотографувати з мосту на водоспад «Кам’янка». Перша частина - екстримальний рафтинг по р. Опір з міста Сколе до с. Межиброди, де Опір впадає в більш спокійну річку Стрий. Далі маршрут пролягає до с. Розгірче, відоме стародавнім скельним монастирем. Поки туристи оглядатимуть з інструктором цю споруду, ми приготуємо на вогні смачний обід. Після смачного обіду вже не буде стрімких порогів, а легкий сплав рівнинною частиною річки Стрий. 

Сплав ідеально підходить для груп – новачків, оскільки після проходження кожної перешкоди русло стає спокійним, і учасники мають можливість відпочити. В той же час, під час повені рафтинг стає цікавішим та більш захоплюючим. Поки на ріці паводок, на сплав можуть бути не допущені наступні категорії: діти до 12 років, вагітні на другому і третьому триместрі, люди похилого віку і особи з надмірною зайвою вагою.

Величезною перевагою цього маршруту є географічне розташування початку та кінця маршруту, оскільки дорожнє та залізничне сполучення (траса Київ-Чоп) дозволяє швидко та комфортно доїхати на рафтинг зі Львова, Трускавця, Моршина, Східниці, Славська. 

 Спорядження видається на місці, обід включається в ціну.

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

 1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
 2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
 3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
 4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
 5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
 6. Сухий рушник - у машину супроводу
 7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
 8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
 9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
 10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
 11. Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.
УВАГА!!!

Бронювання туру здійснюється ВИКЛЮЧНО після передоплати в розмірі 30% його вартості!

 


 

   
Google