ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Спелеотур в печери

спелеотурСпелеотуризм в Україні дуже швидко розвивається і знаходить нових послідовників. З кожним роком збільшується і кількість бажаючих поглянути на підземний світ, і кількість спелеологів, які працюють в експедиціях та відкривають нові проходи і печери. Печера - це окремий світ темряви та кристалів, які виблискують під невеликим променем штучного світла. Печера - це живий організм з постійною температурою близько 11 градусів та майже 100% вологістю. Печери в Україні поділяються на кілька типів за походженням: карстові та тектонічні. До карстових печер слід віднести усі гіпсові печери, які утворилися внаслідок розчинення та вимивання гіпсу підземними водами. Найвідомішою гіпсовою печерою є найдовша в Євразії печера Оптимістична. Натомість найбільш відвідуваною є печера Млинки. Тектонічною ж печерою є печера Ключ.

Найзручніше зі Львова дістатися саме до печери Ключ, що знаходиться біля районного центру Сколе. Ця печера є досить небезпечною, тому для її відвідування необхідно мати спеціальне спорядження для альпінізму. Справа в тому, що вхід у печеру вертикальний, але це легко подолати з нашим спорядженням та досвідченими інструкторами альпіністами і спелеологами.

спелеотурПечера Млинки знаходиться поруч з населеним пунктом Чортків, що на Тернопільщині. Відстань від Чорткова до Львова складає майже 250 км. Млинки дуже популярна серед туристів-початківців, оскільки знаходиться біля такого туристичного об`єкта як Дністровський каньйон. Відповідно туристи, що сплавляються по Дністру із задоволенням відвідують спелеотур печеру під час повернення зі сплаву.

Печера Оптимістична - це справжнє диво природи довжиною більше 250 км. Варто зазначити, що ця відстань формується додаванням усіх ходів, які з`єднуються між собою і зовсім не означає відстань від входу до крайньої точки. Саме тому за день можна відвідати одну гілку печери, дійшовши аж до Заозерного району. На другий день можна попрямувати у спелеотур в протилежному напрямку до району Шляхетний. Обидві мандрівки відкриють туристам красу, велич та різноманіття підземного світу. Смачно пообідати можна прямо в печері, не виходячи на поверхню, оскільки його інструктори беруть з собою. Печера Оптимістична налічує кілька підземних стаціонарних спелеологічних таборів, де можна розігріти обід, попити, поспілкуватися з учасниками багатоденних експедицій та просто поспати в спеціально підготованих нішах.

 


 

   
Google