ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Водний похід

водний похідСплав по річці - водний похід, категорія складності якого залежить від його тривалості та автономності.

Найпоширенішою річкою для сплаву на Західній Україні є Дністер. Це і не дивно, адже достатня глибина русла та відсутність перешкод дозволяє пересуватися по ріці без обносів та перетягування плавзасобу через мілину. Не варто також забувати і красу краєвидів, що відкриваються мандрівникам з ріки. Саме Дністер по праву вважається одним з чудес природи України.

Найпопулярнішим серед туристів маршрутом є сплав по Дністру від Розвадова Миколаївського району (30 км. від Львова) до Журавно, Жидачівського району (90 км. від Львова). Саме цей водний похід розкриває неповторність природи. У с. Березина також є досить цікавий затяжний поріг, що складається з бистрини та валів. Тут русло суттєво звужується, а течія сильно прискорюється. Вода, набігаючи на каміння на дні, піднімається, утворюючи стоячу хвилю - вал. Між Жидачевом та Журавно так само є кілька цікавих місць, бо дух перехоплює від краси пагорбів, скель та лісів по лівому березі. 

Нижче по течії знаходиться цікаве місто з неповторною історією - Галич, де можна провести захоплюючу екскурсію. Починаючи вже з Галича Дністер має широке русло та повільну течію. Водний похід є цікавим також тим, що повз річку розкинулися пасовиська, і учасники завжди можуть ввечері домовитися з місцевими пастухами про купівлю ранішнього молока, сиру та інших молочних продуктів. Також варто захопити з собою риболовні снасті та порибалити на стоянках або з катамарану.

Ще нижче від Галича знаходиться Дністровський каньйон.  Багато мандрівників замовляють сплав по Дністру саме в межах каньйону - від Луки до Заліщиків.

У нас можна замовити будь-які варіанти сплаву в межах суперсплаву від Розвадова до Хотина. Ціна за день коливається в межах 200 грн./чол., послуга трансферу оплачується окремо.

Варто зазначити, що вікового обмеження в нас не існує. Також не обов`язково вміти плавати. Рятувальні жилети та зручні сидіння зроблять ваш сплав  максимально комфортним, а численні тарзанки - незабутнім.


 

   
Google