ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Кришталева

кришталеваПечера «Кришталева» розташована в с. Кривче Борщівського району Тернопільської області. Довжина - 23 км. Середня ширина ходів - 2 м, середня висота - 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і проста для пересування. Тут спостерігається протягом року постійна температура (+10,6 ° C).

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Все це робить Кришталеву перспективним об`єктом для лікувальних та рекреаційних цілей.

Спелеотур в печеру має по маршруту електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігти порушенню мікроклімату печери та негативному впливу на ріст і збереження кристалів.

Перед гостями печери - два з половиною кілометри екскурсійної траси, півтори години шляху у світі казки. Перші 480 м вхідного коридору спочатку насторожують кожного відвідувача. Під ногами кольоровими плямами жевріють тьмяні відблиски світильників. Склепіння і стіни блищать крупнокрісталічним темно-коричневим гіпсом, гладенько відшліфованим водою. 


 

   
Google