ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Ключ

ключГора Ключ розташована в Сколівських Бескидах (район Карпат), на території однойменного національного парку. Точна кількість печер на схилах гори невідомо, ясно одне - їх кілька десятків.

Печери унікальні для України тим, що мають не карстове, а тектонічне походження. Тобто колись піщаник тріснув, потім під дією сили тяжіння з`їхав по схилу, валуни впали донизу і застрягли в тріщинах. Тепер маємо повний екстрім. Під час проходження краще не дивитися, на чому висить камінь під твоїми ногами, і тим більше не задирати голову і не дивитися, що висить над тобою.

Відзняті тільки найбільші з виявлених печер. Слава Богу, незважаючи на кількість народу, "відпочивальників" в околицях, в ями вони не лазять. Без вертикального спорядження більшість печер непрохідні.

Деякі, навіть знайомі та відзняті печери, знайти не вдається. Очевидно, входи забиті лісовим сміттям, так що головне на Ключі - не провалитися.

Зате після виходу можна випрати комбінезон у водоспаді на р. Камянка - не гірше, ніж в "Індезіт".

Спелеотур у печеру Ключ здійснюється виключно під керівництвом досвідчених альпіністів та спелеологів. На час спелеотуру встановлюється спеціальна страхувальна система.


 

   
Google