ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Мандрівка печерою Оптимістична

оптимістична

Незабутня мандрівка найцікавішою та найдовшою печерою Євразії - екстремальна екскурсія, що неодмінно зап`амятається на все життя.

Печера  Оптимістична — найдовша в світі гіпсова печера, розташована в Борщівському районі Тернопільської області. Довжина ходів складає більше 250 км, при чому з кожним роком збільшується силами науково-дослідницьких експедицій.

Занесена до Книги рекордів Гінеса, як найдовша печера Європи (понад 200 км), найдовша серед гіпсових печер світу і друга печера в світі за загальною довжиною печерних ходів, поступаючись лише печерній системі Флінт-Мамонтова в США. Знаходиться на околиці села Королівка. Відома з 1966 року. Унікальна своїми кристалами та озерами. Цікаві чергування високих просторих залів та вузьких ходів, які пересікаються. Крім українських спелеологів участь у її дослідженнях беруть представники багатьох країн світу: Болгарії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Франції, Англії, Росії та Білорусі.

Тільки нещодавно дозволили відвідувати печеру не професійним спелеологам, а звичайним спелео туристам. Саме тому ми не забарилися і поспішили бути першими в організації спелеотурів у печеру Оптимістичну.

Тільки ми організовуємо спелеотур під ключ: комфортний трансфер, досвідчений інструктор спелеолог та гарячий обід у печері. Величезна розгалуженість ходів не повинна лякати, адже кожною групу буде супроводжувати два спелео інструктора.

 

Варіанти мандрівок:

- Оглядова екскурсія (2-3 год.) - 100 грн.

- Мандрівка до Зали Павук (6 год.) - 130 грн.

- Прохід у район Шляхетний  або Озерний (12 год.) - 200 грн.

- Відвідування підземного табору Оазис (14 год.) - 360 грн.

Набір груп відбувається по мірі наповнення, по 10 чоловік.

Додатково оплачується:

Комбінезон - 30 грн.

Каска + ліхтар - 30 грн.

Трансфер - 200 грн.

Харчування( плов + борщ з пампушками) - 60 грн. Є можливість поїсти в печері.

Страхування - 20 грн.

Ціни вказані з розрахунку на 1 особу.

 


 

   
Google