ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

УСІ КАРПАТИ - ЗА ТИЖДЕНЬ!

Мрієте побачити якомога більше за максимально короткий термін? Ви не любите утомливих переходів з рюкзаком за плечима, але, тим не менш, хочете відчути себе справжнім туристом?

Тоді цей тур саме для вас! Ви побуваєте відразу в двох карпатських регіонах – Прикарпатті та Закарпатті, в трьох карпатських областях – Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській. Ви побачите як популярні, так і маловідомі пам`ятки природи та історії, відчуєте себе справжнім туристом, ночуючи в наметі та готуючи їжу на багатті. Ви затамуєте подих від дикої природи і, в той же час, завжди будете поряд з цивілізацією, оскільки весь час вас буде супроводжувати свій трансфер. Знадобиться теплий душ або теплий нічліг – не біда: ми завжди зможемо зробити зупинку в потрібному місці. А найцікавіше – відчуєте справжній екстрім, пройшовши рафтинг на катамарані по гірських річках!

вулкан старуняДень 1. Зустріч зранку у Львові на залізничному вокзалі, де на вас вже чекатиме трансфер, який буде супроводжувати нас на всьому шляху. Отже, виїзд! Короткі зупинки в невеликих курортних містечках Моршин (мінеральні води, бювет) і Болехів, екскурсія в стародавній Гошівський монастир. Приїзд до унікального пам`ятника природи та історії – Скель Довбуша. Екскурсія по комплексу скельного монастиря пішки або верхи на конях, сходження з використанням скелелазного спорядження (в супроводі досвідченого інструктора-скелелаза) по скелях. Пікнік біля багаття, обід. Переїзд до містечка Старуня, що біля Надвірної, де знаходиться єдиний в Україні діючий вулкан!

 Поруч – природні родовища нафти: нафтові озера, у яких  у позаминулому столітті було знайдено цілком збережене тіло волохатого носорога. Далі наш шлях – до Манявського водоспаду, але це буде завтра, а поки стаємо на ночівлю у мальовничому місці на березі річки Манявка.

 

манявський водоспадДень 2. Ранок. Сніданок на багатті. Подорож до Манявського водоспаду – одного з найбільших у Карпатах. Далі – відвідування славнозвісного Манявського Скиту. Переїзд до відомого курорту – гірського містечка Яремче. Екскурсія містечком: прогулянка до яремчанських водоспадів на річці Прут, подорож до вольєрів з оленями та дикими кабанами, відвідання ринку народного мистецтва. Переїзд до дивовижного Жонецького водоспаду.  

Зупинка на обід біля річки. Переїзд до містечка Ворохта, поблизу якого встановлюємо наметове містечко для ночівлі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

говерлаДень 3. Сніданок на багатті. Переїзд до турбази „Заросляк”. Сходження на найвищу точку України – гору Говерла (2061 м).  

Повернення у Ворохту. Відвідування сауни на дровах. Ночівля в наметах або у приватному готелі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 рафтинг черемошДень 4. Переїзд до річки Черемош. Сплав на катамарані по одній з найбурхливіших річок Карпат – Чорний Черемош.  

Обід. Відвідання гірського містечка Верховина. Переїзд через Яблуницький перевал до Закарпаття. Зупинка на ночівлю у містечку Кваси біля мінерального джерела.

 

 

 

 

 

 

 рафтинг тисаДень 5. Подорож сонячним Закарпаттям вздовж кордону з Румунією. Зупинки у місті Рахів, біля географічного Центру Європи поблизу села Ділове, на курорті Солотвино біля „мертвого моря”, купання у солоних озерах Солотвино. Екскурсія до руїн древнього замку у місті Хуст. Сплав на катамарані річкою Тиса від Хуста до Виноградова.


 Переїзд до містечка Мужиєве, відвідання дегустаційного винного погребу. Ночівля.

 

 

 

 

береговоДень 6. Приїзд у місто Берегове, купання у басейні, що наповнюється цілющими водами з гейзера, температура якого незмінна в будь-яку пору року: +34С.

 

Переїзд у місто Мукачево, екскурсія у замок Паланок. Переїзд з короткими зупинками у с.Чинадієве, м.Свалява, м.Воловець до гірського селищя Пилипець. Ночівля.

 

 


 

 

синєвирДень 7. Подорож до водоспаду Шипіт. Переїзд до озера Синевир.  

Подорож навколо озера (пішки чи верхи на конях), катання по озеру на плоті. Зупинка на обід біля Синевирського водоспаду. Дорога до Львова через м.Міжгір’я, с.Сойми, перевал Торуньський, м.Долина, м.Стрий. Прибуття до Львова.

 

 

 

*За бажанням відпочиваючих у маршрут можна внести певні зміни: наприклад, якщо ви вже бували у певних місцях, їх можна замінити іншими цікавими туристичними об’єктами: у Карпатах ще є багато чого цікавого!!!


 

   
Google