ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Зворушлива історія

Сьогодні заїхав Спрінтером на автосервіс у районі Рясне-1, де колишні гаражі Електрону, і відразу шрот Мерседесу. Там вже давно живуть собаки, які допомагають охороняти територію. Мабуть місяця півтора тому одна з них принесла приплід: 3 хлопчики і 2х дівчаток. Хлопчиків розібрали, а дівчатка лишилися з мамою.

Десь о 17.15 29.06 почув собачий визг здалеку. Спочатку подумав, що якісь бродячі пси тлумляться. Але за хвилину прийшов один з механіків та спокійно сказав: "Ну, вже на одне цуценя меньше стало." Кілька секунд шоку і я вибігаю з СТОна дорогу і бачу картину: стоїть жигуль, а посеред дороги лежить і скавулить від болю цуценя. Водій стоїть поруч з мобільним телефоном у руці(спочатку здалося, що знімає відео, а виявилося, що шукав телефон ветеринарної допомоги).

Пару хвилин стояли навколо цуценяти, і тут підбігла його мамашка. Вона заспокоїла малого і почала просити оточуючих допомогти. Я не вірив своїм очам, що таке буває. Відразу взяв жертву на руки, сіли в жигуль і поїхали у ветеренарну клініку на Шевченка (ніби найближча). Поки їхали, мені по рукам з морди сочилася кров, але не сильно. Я боявся, щоб не було пробитої легені.

Нащастя, ребра виявилися міцними і кров сочилася з ранки біля заднього зуба(на місці). Ветеринара поведінку я не зовсім зрозумів, оскільки той не хотів колоти знеболююче. Ледве вмовив на анальгін. Хоча я був готовий сам заплатити за лікування та обстеження кругленьку суму (на СТО ж приїхав). Результат огляду натупний: кілька забоїв справа, лапки цілі. На правій задній лаці зламаний один палець, але це не страшно, заживе сам. Є невеликий крововилив та забій у брюшині, але ще по дорозі туди цуцик мене ощасливив потужним випорожненням сечового міхура на шорти, що свідчить про його цілісність.

Лікар ще прописав 1 кубік препарату, що згущує кров для зупинки внутрішньої кровотечі та боржомі для зняття спазму в кишківнику. Препарат вколов, боржомі купив горе-водій(огляд і витрати на ліки теж його). 

Завтра зранку повторне обстеження ветеринаром і початок курсу антибіотиків.

РЕЗУЛЬТАТИ.

Як приїхали назад на СТО, то вмостили цуцика на розібрані сидіння, налили води та постаралися ізолювати. Але анальгін подіяв і мала зараза захотіла вилізти на вулицю до своєї зграї. Як би смішно не було, але вона ще й умудрилася бігати! 

Ну а далі зустріч з сестрою, контрольне обнюхування та вилизування мамою і вдячний погляд останньої...

Люди, величезне прохання допомогти та приютити цих двох дівчаток! У мене вдома 6 місячних цвергів, взяти з двору небезпечно. У водія вдома маленька дитина - теж не може. Новому власнику пропоную цілу низку позитиву: безкоштовну участь у будь-якому сплаві чи рафтингу, допомога зі стерилізацією та і просто вірного друга-песика!

Фотографій, нажаль, не зробив, бо був трішки зайнятий. Завтра познімаю на мобільний та викладу. Благаю, ЗГОЛОСІТЬСЯ!!! 

Величезний респект відповідальному водієві, який вчинив ДТП, але повністю виправдав мої очікування людяноті.
Такий же величезний АНТИРЕСПЕКТ працівникам СТО, які потім з нас двох ржали, що їздили у вет клініку.


Сестра жертви, потерпіля від фотосесії категорично відмовилася і сховалася під гаражем.

 http://cs4287.vkontakte.ru/u11087971/138035383/y_b333c5f0.jpg

 http://cs4287.vkontakte.ru/u11087971/138035383/y_e6066b3b.jpg

 http://cs4287.vkontakte.ru/u11087971/138035383/y_4a01dd7b.jpg

 

 http://cs4287.vkontakte.ru/u11087971/138035383/y_ac06b595.jpg

30 червня.

Сьогодні на сервіс приїхав об 11. Жертва "бездорожья и разгильдяйства" зі мною спілкуватися побоялася - запам`ятала, як я їй вчора укол робив і втекла під гараж, де в них будочка. На вигляд здоровіша, трішки хромала на задню праву лапку. Механіки сказали, що зранку, в 9, приїжджав хлопчина-водій та возив на повторний огляд до ветеринара, що мене дуже втішило. Переказували, що все гуд, черговий укол в дупу(задню лапу), пальпація живота. Поки віз до лікаря, цуцика стошнило, але сказали, що це нормально. Завтра ще один огляд і чергова доза антибіотика. 

Продовження буде...


 

   
Google