ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по р. Опір (за умови повені на ріці)

найектремальніший рафтингІноді здається, що рутинне життя втратило сенс? Таракани в голові халатно бігають? Ніяк не можеш заспокоїтися в пошуках нових вражень?

 Саме для тебе цей рафтинговий маршрут! З перших хвилин, коли тебе накриє двометровий річковий вал ти зрозумієш, що борешся за життя в прямому розумінні.

Тому на цей рафтинг ми набираєм сильних духом та фізично, оскільки таке випробування під силу не кожному. Бурхливий коричневий потік дасть можливість відчути силу стихії в повній мірі. 

Маршрут актуальний тільки за умови дощів у Карпатах і, як наслідок, повені на річці Опір. Починаємо сплав у Славську, відразу біля першого перехрестя, де знаходиться міст через ріку.  Далі проходимо через Тухлю, Гребенів. У Сколе зупиняємося на гарячий обід і після цього продовжуємо сплав до Верхнього Синєвидного.

Для рафтинг туру необхідно мати водозахисну куртку, синтетичні штани та кеди. Укінці потрібно буде перевдягнутися в сухий одяг. 

До сплаву не допускаються особи з фізичними вадами (в тому числі зайвою вагою) та психічно неврівноважені. Представницям прекрасної статі дозволяється сплавлятися тільки за умови фізичної підготовки та в кількості до двох на групу.

Даний маршрут належить до 3ї категорії складності з елементами 4ї, тож варто добряче подумати перед бронюванням.

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

 1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
 2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
 3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
 4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
 5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
 6. Сухий рушник - у машину супроводу
 7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
 8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
 9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
 10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
 11. Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.

 


 

   
Google