ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Сплав по р. Дністер від с. Розвадів до м. Галич

сплав по дніструЯк дістатися зі Львова до Галича? Чудовий водний похід  від Миколаєва до Галича покаже!

Всього 30 кілометрів від Львова і ми поринаємо з головую у вир недоторканої природи. Вздовж русла річки похилилися верби, під якими можна сховатися у спеку не зупиняючи сплав.

Ви бачили колись справжню паромну переправу? Тільки за перший день їх буде три! Дуже ймовірно, що можна буде спостерігати за ними в дії. 

Також ми будемо пильно дивитися на берег, адже маршрут першого дня славиться великою кількістю браконьєрів. Мимохіть зачепимо сітки веслом та допоможемо воді їх забрати. 

З кожним наступним днем Дністер ставатиме ширшим і повільнішим, а навколишня природа різноманітнішою. Апофеозом цієї мандрівки стане древнє місто Галич. Тут ми обов`язково поринимо в княжі часи, а досвідчені екскурсоводи розкажуть історії, легенди та перекази про місто короля Данила.

Програма сплаву передбачає відвідування головних визначних місць Галича, в тому числі замку. Факультативно є можливість з`їздити в містечко Крилос і відвідати археологічний музей та замок.

Поєднання краси природи, спокою течії з командним духом не залишить нікого байдужим. Хороший настрій та веселу компанію гарантуємо!

 

 

Одяг для сплаву:
- шорти/тонкі штани – під час спеки, захист від опіків
- майка/футболка/тонка сорочка з рукавами/пляжна хустина – під час спеки, захист від опіків
- сандалі з кріпленням за п`ятку - при відчалі і причалі потрібно заходити у воду по коліна. Тому взуття повинне добре кріпитися до ноги і не розмокати
- блайзер/панамка – краще з полями, в блайзері обгорають вуха
- купальник/плавки
- вітрівка
- сонцезахисні окуляри
- крем від засмаги
Цей комплект може промокнути повністю (від бризок з сусіднього весла, під час «мокрих» ігор, або дощу), але при цьому не потрібно брати 5 майок. На воду потрібно одягати одні і ті ж речі, а в табір мати суху заміну.
Одяг для табору:
- спортивний костюм для перебування в таборі, вечірніх прогулянок
- куртка і кофта - якщо стане прохолодніше
- зручний теплий одяг для сну
- кросівки, шкарпетки
- білизна
 Особисте спорядження:
- засоби гігієни - зубна щітка, паста, рушник.
- особистий посуд - металева або пластикова (щоб не розбилась): тарілка, ложка, кружка. Не бажано брати 10 комплектів одноразового посуду, оскільки це призводить до масштабного забруднення
- сумка дорожна/рюкзак – речі під час сплаву перебувають на палубі катамарана/рафта, транспортуються з судна на берег і назад, або в мікроавтобус при заїзді і виїзді. Тому рюкзак необов`язковий
- сміттєві мішки - для герметизації речей. Речі, які мають бути сухими кладете в мішок для сміття, зав`язуєте і кладете в сумку. Не бажано класти всю сумку в один пакет, оскільки при транспортуванні пакет легко рветься
- ліхтарик (можна взяти в оренду)
- сидушка (можна взяти в оренду) - невеликий килимок з кріпленням на поясі, дасть можливість сісти де, коли і на чому завгодно
- фотоапарат/відеокамера, мобільні – знімати на воді можна, але потрібно забезпечити герметизацію і прив`язати до судна. Були випадки, коли фотоапарати тонули. На маршруті 80% території покривається мобільним операторами. Інші оператори покривають маршрут лише зрідка.

 


 

   
Google