ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Оренда камер GoPro Hero, прокат кріплень

орендувати GoPro hero3Будь-який цікавий захід з активним відпочинком хочеться запам`ятати на все життя. Але звичайну фотокамеру практично неможливо закріпити так, щоб вона не пошкодилася, а руки залишалися вільними. Саме зручність фіксації, водонепроникність та ударостійкість зробили камери GoPro Hero 3 та GoPro Hero 3+ надзвичайно популярними серед екстремалів усіх стихій: води, повітря, снігу.

Ціна нової камери коливається в межах 500 доларів, але чи є потреба її купляти, якщо, наприклад, непрофесійний спортсмен один раз на рік стрибає з парашутом, один раз їде на рафтинг і один раз виїжджає з друзями в гори катнути на борді по цілині. Питання риторичне, адже набагато дешевше орендувати камеру GoPro Hero та взяти в прокат кріплення у Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі чи Верховині. Саме в цих населених пунктах у нас є точки прокату, але оскільки кількість камер GoPro Hero обмежена, необхідно попередньо узгоджувати дату та тривалість оренди камери.

Також у нас можна орендувати аксесуари до камери  GoPro Hero 3 та GoPro Hero 3+.

Вартість оренди камери GoPro Hero 3 та GoPro Hero 3+ та прокату кріплень залежить від тривалості прокату та дня тижня. Детальніше дізнатися про вартість оренди камери GoPro Hero та прокату кріплень до неї можна за телефонами, вказаними в розділі контакти

Також варто зазначити, що для клієнтів, які сплавляються з Центром Рафтингу, оренда камер GoPro Hero3 та прокат кріплень безкоштовна,  а вартість монтажу відеоролику мінімальна.


 

   
Google