ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по Черемошу на травневі свята

Отож, традиційно, Центр рафтингу в кінці квітня підкорює найцікавішу та найекстремальнішу річку - Чорний Черемош!

Заїзд запланований 26 квітня, від`їзд - 4го травня ввечері. У цей період можна замовити рафтинг по легкому маршруту (Верхній Ясинів - Вижниця), середньому (Красник - Верхній Ясинів) та складному (Зелене - Верховина/Верхній Ясинів). Вартість складає 250 грн./сплав/особи. У вартість входить: трансферне сполучення (старт-фініш), гарячий обід, сухі/мокрі гідрокостюми, послуги фотографа. Звичайно ж, весла, рятувальні жилети, шоломи та дощовики входять у ціну сплаву. Додатково оплачується страхування (20 гривень). 

Кожний учасник сплаву по Черемошу зобов`язаний заповнити заявку на оренду спорядження, яку можна скачати тут

Місцезнаходження нашого базового табору - традиційне, у селі Верхній Ясинів, на території гостинного двору Горицвіт, де можна смачно поїсти в колибі-реторані, шикарно попаритися в бані та просто поринути у автентичний гуцульський побут. Як завжди, щоранку нам приносять свіженьке молоко, сир та сметану, тож голодним у таборі не залишиться ніхто!

Для табору необхідно мати намет, карімат, спальний мішок. Невеликою кількістю ми можемо забезпечити самі, якщо група велика - тоді потрібно домовлятися заздалегідь.

Мобільний зв`язок у Верхньому Ясинові специфічний - тягне ТІЛЬКИ Київстар, тож резервний номер для зв`язку з нами - 097 0839626.

Додатково туристи можуть замовити сходження на Говерлу, Піп Іван, Писаний Камінь. Усі деьалі потрібно узгоджувати по телефону.

 

  


 

   
Google