ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по р. Прут

прутЛіва притока Дунаю. Його довжина - 967 км, з яких в Україні 234 км. Витоки річки знаходяться на північно-східному схилі Карпат, у підніжжя гори Говерли.
Від витоків і майже до м. Чернівців Прут має гірський характер. Його береги легко деформуються, у зв`язку з чим русло дуже розгалужене. Ширина його коливається від 50-70 до 150, а на розгалужених ділянках - 500-800 м. Глибина не перевищує 0,5-1,5 м при найвищих рівнях води до 8 м. Течія дуже швидка - до 1-1,2 м/с, під час паводків досягає 4 м/с. Дно кам`янисте або з гальки. Береги дуже порізані, лісисті. Нижче Чернівців річка виходить на рівнину. На цій ділянці її русло часто змінює свій напрямок. Швидкість течії сповільнюється.
 Притоки Прута в Україну - Пістанька, Рибниця, Дереглуй (праві), Тлумчак, Турка, Чорнява, Белелуя, Шубранець, Рингач, Черлена (ліві)

Майже всі річки басейну Прута мають нестійкий характер. Нерідко там, де нещодавно було тихе, спокійне русло, все стає занесеним піском і галькою, а русло річки знаходить собі інший шлях. У басейні Прута і його приток протягом більшої частини року спостерігаються паводки, кількість яких, в залежності від інтенсивності випадання дощів в літній період, щорічно досягає 10-16. Тому багато де старі русла обваловані, береги укріплені.
Ріка Прут

    Якщо для тебе Південний Буг і Черемош - вже пройдений етап і ти шукаєш нових вражень, які перевершать все те що вже було, тоді спробуй СПРАВЖНІЙ РАФТИНГ на Пруті.

    Річка стиснута стрімкими стінами каньйону, прориваючись серед скель і кам`яних брил, практично по всій своїй довжині утворює цілі каскади порогів з відчутним перепадом висот.
   З огляду на високу складність перешкод на річці і високі вимоги до безпеки, сплави по Пруту проводяться тільки в період невисокого рівня води протягом літа і на початку осені. Складність проходження порогів у цей період знижується і вони доступні вже не тільки для профі.
В умовах низького рівня води протягом літа, для великих плавзасобів, катамаранів і рафтів, річка стає непрохідна. А ось легкі і маневрені надувні байдарки з низькою осадкою легко проходять всі пороги з ходу і протискаються в самі вузькі проходи між каменів. Проходження порогів на невеликих і прутких байдарках дуже динамічне і тримає в напрузі від початку до кінця.
 

 

Спорядження видається на місці, обід включається в ціну.


 

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

 1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
 2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
 3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
 4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
 5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
 6. Сухий рушник - у машину супроводу
 7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
 8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
 9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
 10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
 11. Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.

 

УВАГА!!!

Бронювання туру здійснюється ВИКЛЮЧНО після передоплати в розмірі 30% його вартості!

 

 


 

   
Google