ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Одноденний сплав по Дністру, 30 км зі Львова

сплав по дніструОдин з найцікавіших та найзручніших в плані логістики маршрутів - це сплав по Дністру від села Розвадів (Миколаївський район) до села Заліски (Жидачівський район).

Дістатися до місця старту дуже просто - всього 30 кілометрів від Львова по стрийській трасі - і річка Дністер радує своїми краєвидами. Вже за Розвадовом, проїхавши міст над залізницею, потрібно повернути направо та рухатися по старій дорозі в село. Недоїжджаючи до мосту через Дністер є поворот наліво, а там вже готове до сплаву спорядження та інструктори.

сплав по дніструБезпосередньо сам сплав є легким - тиха вода заспокоїть самого навіженого невростеніка. Чудові краєвиди, чиста вода та велика кількість тарзанок - це все зробить сплав по Дністру цікавим та захоплюючим.

В районі села Березина ми облаштовуємо похідний обід: куліш, плов або мисливські ковбаски - вибір за групою. Також в цтому місці є столик та лавки, тож туристи будуть їсти в комфортних умовах. Якщо ж нагряне дощ - поруч автомобільний міст, під ним дуже зручно ховатися. Метрів 100 вище по течії - мегатарзанка, висота падіння наближається до 4х метрів)

Фініш організовано в мальовничому місці злиття двох річок: Стрия та Дністра. Звідси до Львова 70 кілометрів, з них 40 до Розвадова і ще 30 по стрийській трасі.

Для участі в сплаві допускаются грудні діти (при наявності годуючої матері), на випадок дощу група забезпечена спеціальними куртками.

сплав по дністру

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

  1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
  2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
  3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
  4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
  5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
  6. Сухий рушник - у машину супроводу
  7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
  8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
  9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
  10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи

 


 

   
Google