ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Славське поселення іглу

іглу славськеНе меньш мальовничим є і Славське поселення іглу. Тут можна себе повністю відчути ескімосом: спеціально для цього поселення ми організували собачу упряжку з трьох хаскі! Звичайно, під гору собаки не зможуть витягнути серйозний вантаж, а по полонині та навколо гори - без проблем. Якщо в групі є діти - вони будуть у захваті від такого катання, особливо, якщо інструктором буде справдній Дід Мороз. Саме тому це поселення ми ще називаємо «Карпатською Лапландією».  

Не варто забувати і про традиційні види зимового відпочину: в Славському можна недорого орендувати гірськолижне спорядження, снігоходи, санки, сноуборди. Також можна провести і зимове сходження на гору Парашка в Сколе або до пам’ятника Захарові Беркуту в Тухлі.
Проживання у сніговому іглу запам’ятається на все життя, тому ми обов’язково рекомендуємо запастися фото і відеотехнікою. Через низьку температуру ми радимо прихопити запасні елементи живлення. Оскільки в славському поселенні іглу є електрика, акумулятори та мобільні телефони можна зарядити в інструкторському наметі.

До питаньбезпеки ми ставимося так само дуже уважно - щодня ми перевіряємо кожне іглу на міцність. Принцип перевірки простий: будиночок має витримати вагу інстркуктора (70-90 кг). Зазначимо, що всі іглу споруджуються за швейцарською технологію, яка використовується в Давосі з 2005 року. Також інструкторський намет обладнаний постійним радіозв’язком.

Не менш цікавим для туристів буде і ресторан іглу: вперше ми спорудили сніговий будинок 8 метрів у діаметрі та 4 заввишки! На цій площі ми проводимо корпоративні вечірки, бізнес-зустрічі та фуршети. А ще можливе проведення іглу-дискотеки! Цікаво згадати, що весь посуд (крім гарячих страв) зроблений з льоду. Такого контрасту в Східній Європі ще точно не було!

Характеристика іглу

В славському поселенні ми спорудили 5 іглу діаметром 4 метри та 2 метри заввишки, 1 іглу 8 та 4 метри відповідно. Кожне іглу має свій контраст.  Перелік та характеристики іглу славського поселення такі:
- 2 п`ятимісні іглу без різиби та туалету
- 1 чотиримісне іглу з різьбою, але без туалету
- 2 романтичне іглу з різьбою та власним туалетом
- 1 ресторан іглу з різьбою, туалетом, крижаним баром та столами.
- інструкторський намет зі спеціальною пічкою, кухнею та радіозв`язком.

Як дістатися

Слаське ми вибрали через ідеальне логістичне розміщення щодо Львова, Києва та Москви, адже всі поїзди цих напрямків до Ужгорода у Славському роблять зупинку. До смт. Славське можна доїхати і автотранспортом по автодорозі Київ - Чоп, яку за ураїнськими стандартами можна прирівняти до ідеалу. Головне - повернути наліво за містом Сколе (присутній вказівник). Розклад автобусів тут, поїздів тут. До самого поселення від залізничної станції можна найняти «бобік».

Яке потрібно мати спорядження

Найважливіше, як і в говерлянському поселенні іглу, - взуття. Не обов’язково мати надсучасні трекінгові черевики, теплі уггі так само не дадуть замерзнути ногам. Якісні трекінгові черевики можна вибрати і в туристичних магазинах і у магазинах вживаного одяну. Найважлівіше правило для зими: взуття не має тиснути ступню, оскільки в такому випадку перетискаються судини та погіршується кровобіг, що може призвести до обмороження.
Бахіли/гамаші не обов’язкові, глибокий сніг можна легко обійти по вже накатаній лижні та протоптаних стежках.
Штани бажано від лижного костюму: подвійні, легкі та швидко сохнуть. Повною протилежністю є джинси, їх категорично заборонено вдягати. Під лижні штани варто вдягути кальсони.
Куртка, знову ж таки, лижна - легка, тепла, дихаюча, швидко сохне.
Тепла шапка, 2 пари рукавиць, флісовий светр, трекінгові/лижні палиці та сонцезахисні окуляри.
Для табору: теплий одяг для сну, особистий посуд, засоби особистої гігієни (крім шампуню), рушник, теплий пуховий спальник (до -20). Якщо немає спальника, ми можемо видати на час перебування зі своїх стратегічних запасів.

Харчування в поселенні іглу

Харчування в іглу ресторані відповідно до меню, яке наразі розробляється.
 Якщо в групі є вегетаріанці, просимо повідомити про це ще перед приїздом. Окремо можна згадати про нескінченні запаси гарячих напоїв: у меню навіть справжній глінтвейн!
 

   
Google