ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Сплав по р. Опір, Стрий

відпочиваємо від рафтингуАктивний рафтинг в перший день гармонійно поєднується з лінивим сплавом на другий, оскільки втомлені від греблі руки мають можливість відпочити.

 

Почавши рафтинг зі Сколе, за перший день ми подолаємо близько 15 км. до с. Межиброди, де річка Опір мальовничо впадає у повільнішу ріку Стрий. Тут ми зробимо невеличкий привал на обід та фотосесію. Далі зберемо речі та знову відчалимо в сплав. Біля синєвицького каньйону пройдемо низку підступних порогів та попрямуємо вже рівнинною річкою до с. Розгірче. Саме тут знаходиться відомий стародавній скельний монастир, який можна оглянути, поки готується на вогні смачна вечеря. Тепер підкріпимося, зігріємося народними методами та розтаборуємся, адже наступного дня потрібно рано вставати.

 

інструктор з рафтингуДругий день – лінивий сплав, тож нічого страшного не станеться, якщо ми поспимо трішки довше. Для зняття втоми після вечірнього розігрівання народними методами можна пірнути в річку та розтертися рушником. Смачно поснідавши почнемо збирати спорядження та пакувати на катамаран для сплаву.

Серйозних природніх порогів попереду не передбачається. Вже в Стрию є небезпечна техногенна перешкода – поєднання автомобільного та залізничного мосту. Не один катамаран тут порвався.. Неперевершена самовіддача команди разом із витонченим вмінням інструктора дозволить подолати цей поріг без жертв.

 

Ми сподіваємося, цей водний похід вам сподобається на стільки, що ви вирішите продовжити його аж до Жидачіва та запам’ятається на все життя.

 

 

 

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

 1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
 2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
 3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
 4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
 5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
 6. Сухий рушник - у машину супроводу
 7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
 8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
 9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
 10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
 11. Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.

 

 

 

УВАГА!!!

Бронювання туру здійснюється ВИКЛЮЧНО після передоплати в розмірі 30% його вартості!

 


 

   
Google