ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Зимовий корпоративний новорічний відпочинок: тімбілдінг з квестом

 

Зимовий активний корпоративний відпочинок наразі у свідомості менеджерів з персоналу обмежується організацією новорічної вечірки в поєднанні з лижами. Насправді, можливостей активно корпоративно посвяткувати Новий Рік є чимало: від організації корпоративу в печері, до корпоративного зимового походу з ночівлею в справжніх ескімоських снігових іглу і катання в собачих упряжках!!!

 

Організація новорічної корпоративної вечірки у печері Оптимістична – це чудова можливість відійти від стереотипів та приємно здивувати працівників. Командна робота у підземному таборі Оазис – черговий тімбілдінг для тих, хто цілу осінь просидів у офісі. Також ми організуємо кілька екскурсійних проходів до крайніх районів перечери: Дальній, Озерний, Шляхетний. Ночівля групи буде організована у підземному спелеологічному таборі Оазис. Постійна температура +12 у печері дозволить заночувати у комфорті.

іглуЩе одним нестандартним рішенням буде організація новорічного корпоративу в справжніх снігових іглу. Поселення відбувається наступним чином: у центрі табору будується велике снігове іглу з отвором у стелі, за принципом колиби. Всередині розводимо вогонь, на якому готуємо їжу та гріємося. Температура повітря в іглу прогрівається до +20 градусів, при тому саме іглу не тане, оскільки лід та мокрий сніг віддають тепло набагато швидше, ніж сухий сніг. Таким чином температура всередині саморегулюється та завжди залишається плюсовою.

Навколо великого іглу монтуються менші безпосередньо для ночівлі учасників. Обігрів малих іглу відбувається за допомогою звичайної свічки. Переваг іглу перед наметами чимало: іглу не продуваються вітром, в них набагато тепліше спати. Для сну учасників зимового корпоративу передбачені спеціальні пухові спальники, які не дадуть замерзнути навіть при -20.

 


 

   
Google