ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Корпоратині походи і сходження

Перевірити працівників на витривалість допоможе корпоративний похід в Карпати. Саме сходження на одну з вершин стане символічним досягненням команди, яке будуть згадувати впродовж років.

Для того, аби корпоративний похід був максимально комфортним та безпечним для учасників, необхідна попередня моральна підготовка та іноді спеціальне спорядження. Відповідно до фізичної підготовки найслабшого учасника групи ми підбираємо маршрути корпоративного сходження:Говерла, Піп Іван, Хом`як, Парашка.

Корпоративні походи ми організовуємо як літом, так і взимку. Якщо для сходження в теплу пору року достатньо зручного взуття та дощовика, зимові корпоративні походи вимагають ретельної підготовки та підбору спеціального одягу.

Окремо варто згадати про цікаві додаткові заходи в межах походів. Так, влітку ми можемо організувати ночівлю в наметах, командні ігри, тир і навіть пішохідний кількаденний квест та ночівлю у наметовому таборі.

Взимку корпоративні сходження стають категорійними і вимагають від учасників максимальної уважності на стадії підготовки. Тепле взуття з бахілами і гетрами, пухова куртка, трекінгові телескопічні палиці, снігоступи, засоби спецзв’язку – це той мінімум, з якого почнеться корпоративний похід.

Як додаткова атракція ми можемо запропонувати групі заночувати у справжніх снігових іглу!

Групу супроводжуватимуть досвідчені альпіністи спортсмени, при чому взимку розрахунок ведеться таким чином: на кожну групу з 10 чоловік приставляємо двох альпіністів: один, керівник, йде попереду групи та протоптує дорогу, а другий, помічник, замикає колону.

 


 

   
Google