ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Корпоратив у печері

З кожним роком кількість туристів, які відвідують печери, збільшується. Саме тому ми вирішили запропонувати повністю нестандартний варіант проведення зимового корпоративу – у найдовшій гіпсовій печері Оптимістична. У печері стала температура +12 градусів, але висока вологість - 80-90%.

Оптимальна тривалість такого корпоративу – це два-три дні. За цей час група зможе відвідати усі найбільш цікаві віддалені райони печери: Озерний, Шляхетний, Вітровий та багато інших.

Ночівля та харчування буде організовані безпосередньо у печері на базі підземного спелеологічного табору Оазис. Тут можна буде познайомитися ближче зі спелеологами і науковцями, які безпосередньо займаються дослідженнями та вивченням печери.

В рамках корпоративу в печері ми організуємо безліч цікавих переходів, зокрема можливе купання у гідрокостюмі з маскою і трубкою в підземних озерах печери в районі Озерний.

Також велику увагу ми приділяємо організації харчування та безпосередньо меню для заходу. Комфорт учасників під час перебування під землею теж важливий, тому спати група буде в окремому залі на спеціальних надувних матрацах та у спальниках з особливим наповненням.

Корпоративні квести у печері ми не влаштовуємо, оскільки Оптимістичну ще досліджують,  і загубитися в ній дуже легко.


 

   
Google