ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Корпоративний рафтинг

Найкращі традиції командоутворення (тімбілдінг) поєдналися у спеціальну пропозицію по організації корпоративного активного відпочинку для компаній-замовників. Нам вдалося поєднати рафтинг на білій воді з квестом – покроковою командною грою, яка полягає в розгадуванні нестандартних загадок, спостережливістю та орієнтуванням на місцевості.

Найкраще для організації такого рафтинг-квесту підходять річки Стрий, Опір, Тиса та Черемош, де категорія складності не піднімається вище третьої. Для квесту не підходять складні річки: Чорний Черемош, Білий Черемош, Чорна Тиса, Прут, Свіча, оскільки уся увага учасників повинна бути зосереджена на безпечному проходженні маршрутів та виконанні команд інструктора.

Сценаріїв для проведення квесту є безліч, але основні засади гри наступні. Учасники діляться на команди (не менше двох команд), відповідно квест можливо організувати для груп від 10 чоловік. Кожна команда отримує свій колір та першу загадку. Усе сплавне спорядження команда повинна знайти самостійно, орієнтуючись на місцевості за допомогою підказок. У кожній схованці команда знайде певну винагороду: прохолоджуючі/зігріваючі напої, солодке, харчі, спорядження для ночівлі та інше. Відповідно, команда переможець отримує можливість вибрати собі надувні матраси та двомісні намети для сну. Команда, яка прийшла на фініш остання миє посуд після вечері та готує зранку сніданок.

Спрощена версія цього сценарію отримала масу позитивних відгуків від компанії SAV-service, для якої ми організували командо утворюючий рафтинг у липні 2012 року.

Також ми можемо організувати звичайний рафтинг без квесту, якщо замовник хоче зробити наголос на інших заходах. В будь-якому випадку, разом з корпоративним рафтингом ми можемо організувати і скелелазіння, корпоративне сходження на одну з карпатських вершин (Парашка, Піп Іван), провести майстер-клас з нахлистової риболовлі та організувати безліч захоплюючих активностей на березі, в районі табору.


 

   
Google