ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Корпоративний сплав по Дністру

корпоративний сплав по дніструКорпоративний сплав по Дністру – це класичний командо утворюючий захід, який активно використовується українськими компаніями для підняття корпоративного духу та налагодження взаємозв’язків між співробітниками. 

Будь-який корпоративний захід вимагає особливої уваги організаторів, особливо це стосується корпоративного сплаву по Дністру. Проблема полягає в тому, що швидкість течії в ріці мала, порогів немає і монотонний краєвид каньйону дуже часто пригнічено діє на психіку людей.

Саме тому, будь-який корпоративний сплав по Дністру ми поєднуємо з квестом і безліччю інших активних заходів.

Одноденний маршрут сплаву ми вкоротили вдвічі, але доповнили активною програмою на березі: в рамках квесту командам потрібно знайти заховані речі на березі, керуючись підказками. Також ми додатково можемо організувати командний пейнтбол, провести квест у печері, організувати тир з пневматичною зброєю, провести спортивні ігри: волейбол, футбол, бадмінтон.

корпоративний тирДля того, щоб уникнути сонячних опіків, учасники сплаву в проміжку між 12.30 і 15.30 перебувають у лісі. Тут ми організовуємо обід, тиху годину і легкі командні ігри: стрільба з лука та пневматичної зброї, командні легкі командні ігри без особливих фізичних навантажень.Також в обідній час ми організовуємо командні вправи у спрощеному мотузковому парку.

Сам квест розроблений таким чином, аби кожна команда відвідала максимальну кількість цікавих та історико-культурних місць на березі Дністра. В той же час, кожна команда матиме свої підказки і відповідно свій маршрут і схованку.

Продовження квесту ми проведемо у печері Млинки, де команди зможуть відпочити від літньої спеки і навіть перекусити при світлі ліхтарів.

Апофеозом квесту стане запечений на вертелі баран, який прийдеться до смаку всім учасникам.

корпоративний шнуровий паркВарто також наголосити на додаткових засобах комфорту, які ми використовуємо, коли організовуємо корпоративний сплав по Дністру. В першу чергу це посилене меню (щовечора гриль-меню з червоної риби, стейків), надувні матраци та антимоскітні спіралі для максимального комфорту під час сну в наметах, наявність біо-туалетів (оскільки велика кількість туристів на стоянках створили суцільний туалет навкруги).

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ КОРПОРАТИВУ:  розділ контакти


 

   
Google