ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Прокат/орнеда байдарок у Львові.

прокат байдарок львовЯкщо у Вас виникло бажання динамічно і спортивно провести вихідний — вашій увазі пропонуємо сплавитися на байдарках по річці Дністер з села Розвадів чи Березина до Жидачіва або Галича. Для цього ми пропонуємо орендувати байдарку у Львові.
     Довжина маршруту може скласти від 25 км до 100, залежно від навичок гребців. Річка протікає в мальовничих берегах, з безліччю поворотів і різноманітних нескладних перешкод у вигляді впавших в воду дерев, свай старих мостів, різких поворотів з прижимами. Вода і дно чисті — можна купатися.
    Мінімальна група для оренди байдарки у Львові — від 2 учасників. Групу може супроводжувати досвідчений інструктор.
Вартість прокату байдарки Таймень-2 у Львові стартує від 150 гривень, залежно від дня тижня та загруженості прокату байдарок. Також ми можемо організувати байдарочний сплав по Дністру, вартість на 1 людину з 1-разовим харчуванням (обід) — 200 грн.
    Доїзд учасників до місця старту за свій рахунок (маршрутки з м. Львів відправляються кожні 15-20 хв з АС-8). Доїзд з місця фінішу також за свій рахунок.
    З собою учаснику бажано мати дощовик і водонепроникний пакет для речей. Для прокату байдарки у Львові потрібно звернутися до нас в розділі контакти.
    У комплекті крім байдарки з веслами (дюраль) ми даємо гермомішок. Для оренди байдарки потрібно залишити заставу: закордонний паспорт або посвідчення водія. Також необхідно заповнити заявку на оренду спорядження, шаблон якої можна знайти в розділі контакти.


 

   
Google