ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Дикі сплави на байдарках

сплав на байдаркахЗа численними проханнями туристів, ми відкрили байдарочні маршрути для новачків. Досвідчені інструктори навчать правильно тримати весло в руках та відточать техніку греблі. Для сплавів на байдарках ми спеціально вибрали тиху воду без шивер, прижимів та зливів.

В той же час, байдарочні маршрути розроблені з метою максимально відірвати групу від цивілізації: відсутність населених пунктів, мобільного зв`язку та доріг підсвідомо змушує туристів вийти зі звичної зони комфорту та спробувати інтегруватися в дику природу.

Сплав на байдарках - це завжди нові враження, навички та знайомства. Групі лоскотатимуть нерви комарі, бомки, мошкара та інші кровосісі))).

Для сплавів на байдарках необхідно приготувати табірне спорядження (намет, килимок, спальник), засоби індивідуальної гігієни, інсектициди або похідні фумігатори типу спіралі, запасний комплект сплавного одягу на випадок оверкіля.

Усі речі необхідно ретельно складати у поліетиленові кульки, оскільки практика показує, що сон у мокрому спальнику може шкодити здоров`ю. Також варто подбати і про захист на випадок примх погоди: спеки і дощу. Відповідно, необхідно мати при собі сонцезахисний крем та дощовик. 


 

   
Google