ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по р. Тиса

Чорна Тиса - досить потужна гірська річка на Закарпатті, яка має дуже цікаві пороги від 1 до 4 категорії складності, протікає місцями в дуже вузькій і дуже красивій каньйоноподібній долині - гори підступають дуже близько, затискаючи річку в вузьке швидке русло і створюючи мальовничі пейзажі.

Чорна Тиса

Найбільш цікава ділянку для здійснення екстремального весняного рафтингу знаходиться в каньйонах від с. Ясиня до м. Рахова - тут налічується близько 6-7 порогів різної складності, каскадних східчастих зливів, безліч дуже швидких шивер з камінням. Деякі з порогів утворені у вигляді потужних східчастих зливів з каскадними східцями старої вулканічної породи. По річці колись сплавляли ліс, а отже розчищали русло від великих каменів, річка місцями стиснута в дуже вузьке русло каньйонами і кам`яними стінами австрійських опорних укріплень по берегах, що сприяє наявності безлічі прижимів у цікавих вузьких шиверах.

тиса

Тур організований за принципом класичного водного походу по лінійному маршруту, у супроводі автомобіля з вашими особистими речами - під час рафтингу ви проходите найпотужніші порожисті ділянки річок Чорна Тиса та Тиса, з початком маршруту в с.Ясіня. 

Також при бажанні групи продовжити сплав, можлива ночівля в Рахові та  фінішем у с. Ділове, неподалік з румунським кордоном.

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

 1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
 2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
 3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
 4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
 5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
 6. Сухий рушник - у машину супроводу
 7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
 8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
 9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
 10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
 11. Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.

 


 

   
Google