ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по черемошу (важкий маршрут)

важкий рафтинг по черемошуВажкий маршрут рафтингу по Чорному Черемошу - це не тільки метрові пороги, зливи і водоспади, але і реальна загроза для життя і здоров"я кожного учасника.

Саме тому ми не дозволяємо новачкам сплавлятися у верхів"ї річки. Тільки після рафтингу з нами по маршруту простої та середньої важкості, учасники отримують своєрідний допуск до сплаву по основним порогам Чорного Черемошу: Берди, Дземброня, Сиза Кобила, Гучок та Гук. 

Самовіддана та синхронна гребля групи разом зі швидким та ефективним виконанням команд інструктора забезпечить безпечне проходження усіх порогів та неперевершені відчуття перемоги над водною стихією. Протягом усього сплаву паралельно з катамаранами по дорозі курсуватиме машина супроводу, яка в разі необхідності зможе надати допомогу, видати сухі теплі речі та напоїти гарячим чаєм. 

Додатковим заходом безпеки є паралельний рафтинг кількох суден, екіпажі яких зможуть максимально оперативно надати допомогу в екстремальних ситуаціях та зловити загублене спорядження.

Також кожний катамаран комплектується рятувальною мотузкою(граната), аптечкою, спеціальною мотузковою палубою та стахувальними стропами. 

Весь час на протязі рафтинг туру супроводжує бус, в якому можна перевдягнутися в сухе, випити гарячого чаю з термоса чи чайника.
Також з водієм можна домовитися про фотосесію сплаву.


 

   
Google