ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по черемошу (середній маршрут)

рафтинг середньої складностіРафтинг середньої важкості по ріці Чорний Черемош ідеально підходить для груп без досвіду. Сплав спеціально розроблений, щоб підготувати новачків до важкого рафтингу у верхів"ях річки. Стартує група в селі Красник, фінішує в Криворівні чи Ясинові.

Наявність чисельних, але нескладних порогів дозволяє отримати масу позитиву та адреналіну. В цей же час, існує незначна загроза вилетіти з судна у воду.

За час сплаву команда відточить майстерність у синхронній греблі, вивчить усі команди та навчиться керувати катамараном. Саме ці навички є запорукою безпечного рафтингу на важкому маршруті у верхів"ях Чорного Черемошу. 

Якщо ж група неадекватно та невміло виконує команди, інструктор чалить судно та заново читає інструктаж. Такі заходи вживають виключно з міркувань безпеки екіпажу та цілісності спорядження.

Після проходження порогів, у Верховині ми робимо зупинку на обід, де розводимо багаття, гріємося чаєм та їмо гарячі походні страви. 

Весь час на протязі рафтинг туру супроводжує бус, в якому можна перевдягнутися в сухе, випити гарячого чаю з термоса чи чайника.
Також з водієм можна домовитися про фотосесію сплаву.


 

   
Google