ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Рафтинг по р. Опір

Довжина – 15 км.

Тривалість – пів дня

Час- 3,5 год. 9:30-13:00, 15:00-18:30

Складність – 2 категорії

На маршруті синєвицький каньйон + пороги

Сплав на туристичних катамаранах по р. Опір – це одна з найцікавіших економ подорожей.

Опір - найектремальніша річка Львівської обасті. Вона дозволяє і відчути потужність водного потоку, і насолодитися карстовими скелями, які утворюють каньйон.
Категорійність Опору може сягнути 4ї категорії у весняну повінь між Гребеновом та Сколе, до середини квітня вода спадає і складність не піднімається вище 3ї.

Почати рафтинг можна з різних точок: від Гребенова, від мосту на Гуцулку та від гирла Кам’янки в Дубині. Найефектніші пороги та навіть водоспади знаходяться власне між Гребеновом та мостом. Але варто підкреслити, що цей маршрут естремального сплаву прохідний виключно в повінь: з середини березня до середини - кінця квітня, коли паводок зумовлений таненням снігу в горах.

Допуску до сплаву ми не вимагаємо: новачки комфортно себе почувають, навіть після відкпиття сезону купання. Обов’язковим заходом безпеки в таких походах є супровід автомобілем: у випадку випадіння з катамарана, учасник може відразу перевдягнутися в сухий одяг, зігрітися та випити гарячого чаю. За бажанням, турист може закінчити або продовжити сплав.

 Сплав починається у Сколе з подолання нескладних, але ефектних порогів 2ї категорії складності. Відразу за ними починається низка Дубинських перекатів, проходження яких можна сфотографувати з мосту на водоспад Кам’янка.

Рафтинг ідеально підходить для груп – новачків, оскільки після проходження кожної перешкоди русло стає спокійним, і учасники мають можливість відпочити. От тільки не більше 5 хвилин..

 Зручне географічне розташування нашого рафтинг - центру дозволяє доїхати туристам зі Львова за півтори години, з Трускавця за годину і з Моршина за пів. Туристи з інших обласних центрів можуть доїхати поїздом через Львів. Детальніше розклад поїздів можна взнати на веб-сайті Укрзалізниці.

При собі необхідно мати паспорт, або інший документ, що посвідчує особу та страховий поліс (за наявності)

Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами:

 1. Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
 2. Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
 3. Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
 4. Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
 5. На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
 6. Сухий рушник - у машину супроводу
 7. Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
 8. Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
 9. Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
 10. Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
 11. Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.
УВАГА!!!

Бронювання туру здійснюється ВИКЛЮЧНО після передоплати в розмірі 30% його вартості!

У вартість не входить харчування і трансфер.

 

 

 


 

   
Google