Сколе – Розгірче
Тривалість – 1день Довжина – 30 км Час – 8-10год, 9:30 – 19:30 Обід – 2 год у Межибродах
Відвідування Скельного монастира в с. Розгірче, гарячий обід (куліш) 1 частина сплаву – активна з порогами, 2га частина – пасивна, порогів майже нема Рафтинг по Опору та Стрию – це найпопулярніший маршрут для водного туризму у львівській області. Під час подорожі учасники отримують неймовірний заряд екстріму, проходять численні пороги: зливи, шивери, прижими, перекати. цей маршрут не є складним, але дуже ефектний. географічна близькість до львова так само популяризує рафтинг, особливо у поєднанні зі сходженням на гору парашку. Стартує подорож у Сколе на ріці Опір, яка належить до 2ї категорії складності. нижче по течії знаходиться мальовничий водоспад Кам’янка, який так само можна відвідати. Перерву на обід ми зазвичай робимо у не менш мальовничому місці – селі Верхнє Синьовидне, де Опір впадає у річку Стрий. Закінчуєтья маршрут поблизу села Розгірче, де знаходиться відомий скельний монастир, історія якого починається ще в язичницькі часи. Сплав на туристичних катамаранах по р. Опір та р. Стрий – це одна з наймальвничіших подорожей: мальовничі ландшафти, скелястий каньйон, травертинові скелі та геологічні відслонення, печери і гроти, казкові острови, пам’ятки природи, історії, архітектури. Рафтинг починається у Сколе з подолання нескладних, але ефектних порогів 1ї категорії складності. Відразу за ними починається низка Дубинських перекатів, проходження яких можна сфотографувати з мосту на водоспад «Кам’янка». Перша частина - екстримальний рафтинг по р. Опір з міста Сколе до с. Межиброди, де Опір впадає в більш спокійну річку Стрий. Далі маршрут пролягає до с. Розгірче, відоме стародавнім скельним монастирем. Поки туристи оглядатимуть з інструктором цю споруду, ми приготуємо на вогні смачний обід. Після смачного обіду вже не буде стрімких порогів, а легкий сплав рівнинною частиною річки Стрий. Сплав ідеально підходить для груп – новачків, оскільки після проходження кожної перешкоди русло стає спокійним, і учасники мають можливість відпочити. В той же час, під час повені рафтинг стає цікавішим та більш захоплюючим. Поки на ріці паводок, на сплав можуть бути не допущені наступні категорії: діти до 12 років, вагітні на другому і третьому триместрі, люди похилого віку і особи з надмірною зайвою вагою. Величезною перевагою цього маршруту є географічне розташування початку та кінця маршруту, оскільки дорожнє та залізничне сполучення (траса Київ-Чоп) дозволяє швидко та комфортно доїхати на рафтинг зі Львова, Трускавця, Моршина, Східниці, Славська. Спорядження видається на місці, обід включається в ціну. Речі для одноденного рафтингу/сплаву по річці з порогами: - Взуття - кеди, старі кросівки, сандалі з п`ятнкою, які ви замочете. Заборонено брати шльопанці - сплав перетвориться у квест з пошуку загубленого взуття.
- Легкі штани (бажано тонка синтетика), які теж замочете. Не рекомендуємо брати шорти/плавки - за літо 2012 року ми використали на погорілців більше ящика Пантенолу. Скоро будемо продавати з 100% націнкою)
- Легка футболка на довгий рукав, звичайну футрболку теж не рекомендуємо.(див. п.2)
- Панамка (блейзер), але краще панамка, аби вуха не підсмажилися. Не рекомендовано брати окуляри безшнурка на шию - знову ж таки квест з пошуку окулярів, статистика невтішна.
- На випадок дощу - водонепроникна куртка, яку ми видаємо безкоштовноабо своя.
- Сухий рушник - у машину супроводу
- Сухий комплект одягу - особливо в осінньо-весняний період
- Термос з гарячим чаєм (глінтвейн/коньяк - виключно після сплаву)
- Фототехніка - краще віддати водієві, він закінчив курси фотографів
- Документи, які посвидчують особу: будь-що з фотографією та печаткою держ. установи
- Хороший настрій та памперси, якщо сплав у повінь.
УВАГА!!!
Бронювання туру здійснюється ВИКЛЮЧНО після передоплати в розмірі 30% його вартості!
|