ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Корпоративний активний відпочинок

корпоративМи вважаємо, що корпоративний відпочинок повинен додатково розвивати персонал. На воді повністю змінюється ієрархія, до якої звикли працівники. Адже керує рафтинг процесом інструктор (бізнес-тренер), а керівники стають на рівні з підлеглими. Також цікавим варіантом корпоративу є похід чи екскурсія в печеру.

Психологічна основа сплаву-тренінгу полягає в тому, що вирвана зі звичного оточення, людина рідше повертається до стереотипів поведінки, мислення, які склалися в цьому оточенні. В іншому оточенні виникає необхідність діяти по-іншому, людина навчається не тільки робити, але і сприймати, аналізувати ситуацію по-новому.

Емоційне піднесення, накладене на необхідність діяти спільно, закладає новий принцип роботи - в команді, створює передумови для довіри до членів колективу в робочих умовах.

Екстримальний тімбілдінг чудово моделює бізнес-середовище – мінливе, агресивне, непередбачуване, а тому доситьефективний для топ-менеджера, який у цьому середовищі живе. Саме для таких тренінгів ідеально підходить формат сплаву по гірській річці.

По-перше, приймати участь у катамаранному сплаві може будь-хто, до цього ж учасники однаково некомпетентні і повинні швидко навчитися новим навичкам.

По-друге, учасникам необхідно за долі секунди приймати рішення, при цьому емоційна напруга та швидкістьнапрацювання нових навичок дуже високі.

По-третє, у рафтингу завжди стає зрозумілим, хто в команді є неформальним лідером, що є дужекорисним для управлінців персоналом і керівництва.

 

 Адреналін та позитивні емоції гарантуємо!


 


 

   
Google